Аймак
ЖАРЫЯ-ЖАРНАК / РЕКЛАМА
ticket title
НООКЕН РАЙОНУНУН ДОСТУК АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ
НООКЕН РАЙОНУНУН САКАЛДЫ АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ
НООКЕН РАЙОНУНУН ДОСТУК АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ
СУЗАК РАЙОНУНУН КАРА-ДАРЫЯ АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ
НООКЕН РАЙОНДУК САКАЛДЫ АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ
ЖАЛАЛ-АБАД АЙМАКТЫК АВТОТРАНСПОРТ БАШКАРМАЛЫГЫ ЭСКЕРТЕТ
НООКЕН РАЙОНУНУН ДОСТУК АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ
НООКЕН РАЙОНУНУН ДОСТУК АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ (II)
НООКЕН РАЙОНУНУН ДОСТУК АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ
НООКЕН РАЙОНУНУН САКАЛДЫ АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ
СУЗАК РАЙОНУНУН КАРА-ДАРЫЯ АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ
НООКЕН РАЙОНУНУН САКАЛДЫ АЙЫЛ КЕҢЕШИНИН ТОКТОМУ
Кулактандыруу
Жалал-Абад областтык автотранспорт башкармалыгы. ТҮЗӨТҮҮ
НООКЕН РАЙОНУНУН САКАЛДЫ АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ
КАРА-ДАРЫЯ АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМУ
НООКЕН РАЙОНУНУН САКАЛДЫ АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ
СУЗАК РАЙОНУНУН КАРА-ДАРЫЯ АЙЫЛДЫК КЕҢЕШИНИН ТОКТОМДОРУ
Жалал-Абад ОИИБи бош кызмат орундарына СЫНАК жарыялайт

Райондук мамлекеттик администрациялардын башчылары-акимдердин, шаарлардын мэрлеринин Т И З М Е С И

 16,782 Бардыгы /

  1. Досбаев Ыманберди Раимбердиевич – Аксы районунун акими
  2. Абдыкадыров Эмилбек Ысакулович – Ала-Бука районунун акими
  3. Бегимкулов Айбек Карыбекович    Базар-Коргон районунун акими                                         
  4. Маматаев Эркинбек Садирбекович  – Ноокен районунун акими
  5. Омошев Эрмекбай Алянович                  – Сузак районунун акими             
  6. Сатымкулов Майорбек Асанканович – Токтогул районунун акими
  7. Кожошев Айбек Карыбекович                – Тогуз-Торо районунун аки
  8. Эшалиев Канжарбек Жаныбекович        – Чаткал районунун аким
  9. Адылбеков Майрамбек Алымбекович – Жалал-Абад шаарынын 1-вице мэри
  10. Маматов Нурадил Аманбаевич    – Майлуу-Суу шаарынын мэри
  11. Асаналиев Рахматилла Алпаязович  – Таш-Көмүр шаарынын мэри
  12. Еркеев Ильяс Марсович   – Кара-Көл шаарынын  мэри

  Райондук мамлекеттик администрациялардын башчылары-акимдердин, шаарлардын мэрлеринин биринчи орун басарлары, биринчи вице мэрлердин

Т И З М Е С И

  1. Эмилбек уулу Талантбек   – Аксы району
  2. Сагымбаев Бектур Абдразакович   – Ала-Бука району
  3. Тилекеев Каныбек Аттокурович    – Базар-Коргон району
  4. Камбаралиев Каныбек Чолпонкулович  – Ноокен район
  5. Түркбаев Төрөгелди Калыбекович      – Сузак район
  6. Сейдалиев Рысбай Көчкөнбаевич  – Токтогул район
  7. Кожошев Айбек Карыбекович             – Тогуз-Торо район
  8. Накетаев Жуманалы Алтымышович – Чаткал району
  9. Адылбеков Майрамбек Алымбекович     – Жалал-Абад шаар
  10. Расулов Замирбек Камытбекович – Майлуу-Суу шар
  11. Бабатаев Өмүржан Самарбекович   – Таш-Көмүр шары
  12. Өскөн уулу Калыбай                  – Кара-Көл шаары

Райондук мамлекеттик администрациялардын, шаардык мэрияларынын аппарат жетекчилеринин

                                       Т И З М Е С И

  1. Мамбетов Нуртаза Эркинбекович   – Аксы району
  2. Турдалиев Кубанычбек Маматисманович – Ала-Бука району
  3. Исмаилов Субанбек Асанович     – Базар-Коргон району
  4. Шеров Канатбек Орозбаевич                    – Ноокен району
  5. Жолборсов Жаныбек Абдыкалыкович – Сузак район
  6. Эсенкулов Төлөгөн Эсенкулович    – Токтогул район
  7. Салиманов Табылды Туйтобаевич – Тогуз-Торо район
  8. Керимкулов Козубай Култаевич      – Чаткал району
  9. Жантороев Барчынбек Азатбекович     – Жалал-Абад шары
  10. Султанбаев Рахманалы Тургунбаевич  – Майлуу-Суу шар
  11. Сапаралиев Аманкан Эшмырзаевич – Таш-Көмүр шар
  12. Анарбаева Айша Токтосуновна    – Кара-Көл шаары

 

Жалал-Абад областындагы айыл өкмөттөрүнүн башчыларынын

Т И З М Е С И

 Аксы району

  1.    Авлетим         – Абдраманов Нурмырза Абасович   
  2.    Ак-Жол               – Мырзагулов Бердалы Жумабекович
  3.    Ак-Суу                – Качыбеков Улукбек Мамытбекович
  4.    Жаңы-Жол   – Осмонова Жылдызкан Култаевна
  5.    Жерге-Тал    – Айтикулов Таалайбек Алимырзаевич
  6.    Кара-Жыгач         – Шабданов Батыркул Маданович
  7.    Кара-Суу       – Бекназаров Руслан Азимбекович
  8.    Кашка-Суу  – Керимкулов Улугбек Нурматбекович
  9.    Кербен          – Эсеналиев Нарматалы Мамбеталиевич
  10. Кош-Дөбө – Мавлянов Раимжан Абышо вич
  11. Кызыл-Туу – Алимбеков Төрөкул Бөрүкулович
  12. Үч-Коргон – Мураталиев Нурбек Якуббекович

 

Ала-Бука району

  1. Ак-Коргон   – Фарманкулов Голыбжан Рахманбердиевич
  2. Ак-Там                  – Камчыбеков Мирлан Мамырбекович
  3. Ала-Бука     – Дооранбек уулу Мунарбек
  4. Көк-Серек    – Исраилов Камчыбек Авазбекович
  5. Көк-Таш      – Эргешов Рысбек Муратович
  6. Т.Балтагулов       – Садыков Болотбек Жоробекович
  7. 1-Май           – Шербаев Мухтар Нурмаматович
  8. Өрүктү                  – Кийикбаев Рустам Нарпайович

         Базар-Коргон району    

  1. Акман          – Коконов Марсел Асылбекович
  2. Арстанбап   – Таштанов Улугбек Таштанович
  3. Базар-Коргон   – м.ат. Тарыхчиев Эмил Акунович
  4. Бешик-Жон – Адишов Алтынбек Жапарбаевич
  5. Кеңеш           – Өмүрзаков Рахман Бакирович
  6. Кызыл-Үңкүр  – Жолдошов Өмүрбек Мамараимович
  7. Могол             – Турдукулов Эркин Турдукулович
  8. Сейдикум       – Доолоталиев Эркинбек Айдаралиевич
  9. Талды-Булак  – Акматкулов Кадырбек Ыманбекович

 

Ноокен району

  1. Арал             – Мамадалиев Болотбек Омошевич
  2. Бүргөндү     – Сатыкулов Азамат Алаңбаевич
  3. Достук          – Мамасадыков Замирбек Дүйшалиевич
  4. Кочкор-Ата – Жумаев Алтынбек Токтомуратович
  5. Масы            – Эшенкулов Жаныбек Токтомуратович
  6. Момбеков – Сейитова Жамбила Тажикуловна
  7. Ноокен – Эгембердиев Жакшылык Насипбекович
  8. Сакалды – Султанов Махамадали Жоробаевич
  9. Шайдан – Алыкулов Шергазы Муктарович

                                     

Сузак району

  1. Атабеков – Шералиев Шухратилла Жунусалиевич
  2.    Багыш                   – Мурзабеков Раимбек Болотович
  3.    Барпы         – Сыргабаев Абдисаттар Токтогулович
  4.    Кара-Алма  – Алимов Илимбек Турдалиевич
  5.    Кара-Дарыя          – Матиев Аширбек Алимкулович
  6.    Көк-Арт       – Кудайбердиев Шералы Надырбекович
  7.    Көк-Жаңгак         – Ысмайылов Уларбек  Табылдиевич
  8. Курманбек   – Бакиров Дайырбек Мейлиевич
  9.    Кызыл-Туу  -Калмаматов Мирлданбек Ысаналиевич
  10. Кыз Көл – Кушбаков Афтандил Турдумаматович
  11. Ленин – Токтосунов Бакыт Турдалиевич
  12. Сузак – Сариев Аскар Надырбекович
  13. Таш-Булак – Самидинов Нурбек Жолмаматович
  14. Ырыс – Халилов Таалайбек Жалалович

 

Токтогул району

  1. Бел-Алды         – Жайылов Таалайбек Ташиевич
  2. Жаңы-Жол      – Токтобаев Эркин Абасканович
  3. Кетмен-Төбө             – Чороев Ильяс Каланбекович
  4. Кызыл-Өзгөрүш  – Бекишов Абдыбек Дүйшөбекович
  5. Ничке-Сай        – Жаңыбаев Асанбек Алмусаевич            
  6. Сары-Камыш            – Өмүрканов Рамис Токтотемирович
  7. Токтогул           – Калмурзаев Марат  Сагынбекович
  8. Толук                – Насырынбеков Мирбек Мидинович
  9. Торкен                       – Жумабаев Шайлообек
  10. Чолпон-Ата – Мамбетов Анарбек
  11. Үч-Терек      – Молдомусаев Нурлан Токтогулович

 

Тогуз-Торо району

  1. Атай             –  Бобукеев Бакдөөлөт Рыскулбекович
  2. Сары-Булуң         –  Токтоналиев Амангелди Таштанбекович
  3. Каргалык    –  Акматбеков Мунарбек Бакасович
  4. Көк-Ирим    –  Эпеев Кадырбек Молдожумаевич
  5. Тогуз-Торо  –  Көчөрбаев Улан Сапарбекович  

        

Чаткал району

  1. Каныш-Кыя           – Жолдошев Нургазы Жунусович
  2. Сумсар                    – Рысбеков Айткул Сатарович
  3. Терек-Сай      – Ашырбаев Болот Сапарбекович
  4. Чаткал                     – Исабеков Бакытбек Ниязбекович
Автор

Байланыш дареги

Email: aymak.kg@mail.ru

Телефон: +996 (770) 81-00-32

Факс: +996 (3722) 2-32-36

Адрес: Жалал-Абад ш. Ленин к. 17